Kategórie
Vás košík

Prepojovacie káble pre adaptéry na volant


Model: tss-SWC CONN ALPINE
Pre autorádiá alebo navigácie ALPINE so vstupom s konektorom Jack 3,5mm pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným ad..
3,72 €
Bez DPH:3,10 €
Model: tss-SWC CONN ASTEROID
Prepojovací kábel pre adaptéry na volant Connects2Vhodné pre pre pripojenie navigácie: PARROT Asteroid Smart PARROT Asteroid ClasicNutné Objednať Spol..
43,32 €
Bez DPH:36,10 €
Model: tss-SWC CONN BECKER
Prepojovací kábel pre SWC adaptéry na volant.Vhodné pre pre pripojenie autorádií: BECKERs mini ISO konektorom pre pripojenie diaľkového ovládania.Nutn..
23,28 €
Bez DPH:19,40 €
Model: tss-SWC CONN BLAUPUNKT
Pre autorádiá alebo navigácie BLAUPUNKT so vstupom s mini ISO konektorom pre pripojenie ovládania na volante. Je vhodný len pre Autorádiá do roku výro..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN CLARION
Pre autorádiá alebo navigácie CLARION so vstupom pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným adaptérom ovládania na vo..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN JVC2
Pre autorádiá JVC so vstupom pre pripojenie ovládania na volante.Vhodné pre všetky modely JVC autorádií: JVC (-> 2010) JACK 3,5mm konektorom pre diaľk..
4,78 €
Bez DPH:3,98 €
Model: tss-SWC CONN KENWOOD2
Pre autorádiá alebo navigácie KENWOOD so vstupom pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným adaptérom ovládania ..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN LG
Prepojovací konektor pre adaptéry na volant CONNECTS2Vhodné pre pripojenie aftermaket autorádií alebo navigácií: LG- Pre všetky autorádiá alebo navigá..
3,72 €
Bez DPH:3,10 €
Model: tss-SWC CONN NAKA
Prepojovací kábel pre swc adaptéry na volantVhodné pre pre pripojenie autorádií: NAKAMICHI PHILIPSs kruhovým konektorom pre pripojenie diaľkového ovlá..
3,72 €
Bez DPH:3,10 €
Model: tss-SWC CONN PANASONIC
Pre autorádiá alebo navigácie PANASONIC so vstupom pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným adaptérom ovládania na ..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN PIONEER
Pre autorádiá alebo navigácie PIONEER so vstupom pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným adaptérom ovládania na vo..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN SONY
Pre autorádiá alebo navigácie SONY so vstupom s konektorom Jack 3,5mm pre pripojenie ovládania na volante.Pozn. Nutné objednať spolu s príslušným adap..
3,71 €
Bez DPH:3,09 €
Model: tss-SWC CONN UNI
Univerzálny prepojovací kábel pre adaptéry na volant Connects2.Určené pre pripojenie autorádií: SONY * KENWOOD ** PANASONIC ** JVC * PIONEER * CLARION..
6,96 €
Bez DPH:5,80 €
Model: tss-SWC CONN UNILR
UNI-LR univerzálny IR vysielač pre adaptéry na volant Connects2 ovládanie autorádia pomocou IR signálu prijímaného vstupom na čelnom paneli možno prip..
93,84 €
Bez DPH:78,20 €
Model: tss-SWC CONN ZENEC
Prepojovací kábel pre SWC adaptéry na volant CONNECTS2 Vhodné pre pripojenie Aftermaket autorádií alebo navigácií: ZENEC XZENT- Pre všetky autorádia a..
3,72 €
Bez DPH:3,10 €
Model: tss-SWC CONN 048
Prepojovací konektor pre autorádia s modulom pre ovládanie z volantu Adaptéry nájdete v tomto linku...
3,67 €
Bez DPH:3,06 €
Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)