Menu
Vás košík

Auto Finesse

Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Avalanche Cherry 1000ml aktívna pena
Aktívna pena Avalanche s obsahom predumývača Citrus Power je perfektným produktom, ktorý vám pomôže hlavne v zimných mesiacoch uvoľniť a odstrániť znečistenie od cestnej komunikácie pred ručným umývaním a tak urobí väčšinu práce za vás. Aktívna pena Avalanche bola vyvinutá na vyplnenie medzery na tr..
12,00 € 15,99 €
Bez DPH:10,00 €
Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Dressle 500ml impregnácia plastov, vinylu a gumy
Dressle je tekutý, na dotyk suchý, na vodnej báze založený “dressing“, ktorý môžete nastriekať priamo na povrch, prípadne na aplikátor v závislosti na mieste, na ktorom pracujete. Tento univerzálny oživovač je skvelý tiež na ošetrenie ťažko prístupných miest, ako sú podblatníky a motorový priestor. ..
11,24 € 14,99 €
Bez DPH:9,37 €
Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Gloss 500 ml impregnácia pneumatík
V Detailingu sú jedným z najdôležitejších krokov ukončovacie práce. Ku kľúčovým patrí aj starostlivosť o kolesá a pneumatiky.Nič nepokazí dojem z krásneho a čistého auta tak, ako zájdené pneumatiky. Nezáleží či ste víkendový detailer ktorý si skrášluje svojho miláčika, alebo profík, ktorý pracuje s ..
11,18 € 14,90 €
Bez DPH:9,32 €
Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Temptation 150g karnaubský vosk
Túžba navoskovať svoje auto alebo motocykel začína pokušením, aby vynikla krása toho, čo môže byť inak fádnou súčasťou bežného života. Auto Finesse Temptation je náš najnovší entry-level vosk, určený na ochranu povrchu vášho vozidla s prekvapujúcim leskom. Použitie je veľmi jednoduché a stane sa záb..
22,20 € 29,99 €
Bez DPH:18,50 €
Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Total 500ml čistič interiéru
Univerzálny čistič vyrobený špeciálne pre použitie v interiéroch. Auto Finesse Total je prispôsobený požiadavkám citlivých vnútorných povrchov. Či už čistíte plasty, vinyl, gumu, látku, alebo koberec sofistikovaná slabo peniaca formula s povrchovo aktívnymi látkami nikdy nesklame. Ponúka vyváženú ko..
9,00 € 10,99 €
Bez DPH:7,50 €
Brand: Auto Finesse Model: Auto Finesse Verso 1000ml univerzálny čistič
Univerzálny čistič (APC)Či už robíte detailing každý deň, alebo ste len víkendový detailer, vysoko kvalitný univerzálny čistiaci prostriedok a odmasťovač bude pre Vás nevyhnutným výrobkom. Auto Finesse Verso sa môže pochváliť širokou škálou čistiacich schopností ako aj na čistenie interiéru, tak aj ..
9,60 € 10,99 €
Bez DPH:8,00 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)