Kategórie
Vás košík

Auto Finesse Temptation 150g karnaubský vosk

Auto Finesse Temptation 150g karnaubský vosk
-26 %
Auto Finesse Temptation 150g karnaubský vosk
22,20 €
29,99 €
Bez DPH: 18,50 €
  • : Vypredané
  • Model: Auto Finesse Temptation 150g karnaubský vosk
Informácia: Tento produkt nie je možné objednať.

Popis produktu

Túžba navoskovať svoje auto alebo motocykel začína pokušením, aby vynikla krása toho, čo môže byť inak fádnou súčasťou bežného života. Auto Finesse Temptation je náš najnovší entry-level vosk, určený na ochranu povrchu vášho vozidla s prekvapujúcim leskom. Použitie je veľmi jednoduché a stane sa zábavou pre detailingových nadšencov akýchkoľvek úrovní. Jeho teplý, žiarivý povrch bude výrazne prevyšovať vaše očakávania od produktu základnej rady, čo je len dôkazom skutočne najvyššej kvality vosku.

 

Auto Finesse Temptation obsahuje 28% brazílskeho karnaubského vosku triedy T1, pričom zvyšok je tvorený výlučne prírodným včelím voskom a olejmi.

Temptation je vhodný pre použitie na všetky typy lakov, či sa jedná o číre laky, alebo metalízy. S teplým a mokrým leskom a hĺbkou vytvorí prvotriedny vzhľad rovnako pre svetlé ako aj tmavé farby lakov.

 

S priemernou výdržou 2 mesiace je Auto Finesse Temptation ideálnym letným voskom. So svojou sladkou vôňou ananásu sa skvele hodí do tohto ročného obdobia.

Silné ochranné a vodeodpudzujúce vlastnosti bez problémov ustoja aj tie najhoršie letné poveternostné podmienky. Navyše odolnosť voči zanechaniu vodných stôp, udrží vašu radosť a pýchu v dokonalom obraze v časoch, kedy svieti slnko.

 

Vyvinuté s myšlienkou aj na detailingových nováčikov, Temptation je najjednoduchšie aplikovateľný a použiteľný vosk z rady voskov Auto Finesse. Môže byť najprv jednoducho nanesený na celé vozidlo a potom rozleštený úplne bez námahy.

Objem: 150 g

Hodnotenie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Opýtajte sa na podrobnosti

Google reCAPTCHA