Menu
Vás košík

AUTOKOZMETIKA


Výrobca: PROJECT - F Model: PFCWX150B
PROJECT F - WaXXtreem - vosk 150gPrémiový, tuhý vosk s unikátnou kombináciou nanočastíc (SiO2) , prírodnej karnauby a syntetických polymérov, bol vyvinutý pre obohatenie farieb, dosiahnutie hlbokého lesku a špičkovej ochrany laku.WaXXtreem karnaubský vosk vám zaručí dlho - trvajúcu ochrannú..
59,90€
Bez DPH:49,92€
Model: NOVINKA! vôňa do auta PROJECT-F
NOVINKA!PROJECT F ® - Black grapes scentje jedinečná vôňa do auta, ktorá má jednoduchý a štýlový dizajn.  Vôňa: Čierne hrozno - zmyselná vôňa čierneho hrozna, svieži a harmonický tón hroznového kúpeľa                     ..
2,50€
Bez DPH:2,08€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCAC5000B
PROJECT F - AllCleen - APC viacúčelový čističViacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie rôznych povrchov ako sú plasty, textil, alcantara, lakované či nelakované povrchy a guma.Jeho všestranné využitie oceníte hlavne pri odstránení odolných škvŕn či masnôt, ktoré bežný čistič nedokáže odstráni..
59,90€
Bez DPH:49,92€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCCA500S
PROJECT F ® - AllCleen - APC viacúčelový čističViacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie rôznych povrchov ako sú plasty, textil, alcantara, lakované či nelakované povrchy a guma.Jeho všestranné využitie oceníte hlavne pri odstránení odolných škvŕn či masnôt, ktoré bežný čistič nedokáže odstrá..
8,50€
Bez DPH:7,08€
PROJECT F ® - Big Brush
NOVINKA
Výrobca: PROJECT - F Model: PFABB15B
PROJECT F ® - Big BrushUdržiavanie čistých povrchov v automobile pomáha predchádzať ich nadmernému opotrebovaniu a zabezpečuje štýlový vzhľad vo vašom aute, takže pravidelné čistenie je nevyhnutné. Špeciálne vyvinutá kefa PROJECT F ® - Big Brush poskytuje bezpečné uchytenie, ktoré uľahčí prácu.Optim..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFADTA87B
PROJECT F ® - Dark tire aplicatorAplikátor pneumatík je jedným z najčastejšie používaných výrobkov. Každý, kto sa stará o svoje vozidlo, venuje osobitnú pozornosť čistým a upraveným pneumatikám. Vďaka nášmu aplikátoru je aplikácia produktu ovmnoho jednoduchšia. Vďaka svojmu zloženiu pamäťovej peny D..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFADWA102B
PROJECT F ® - Dark wax aplicator Tento aplikátor je vylepšený technológiou laserového výrezu. Vďaka zloženiu pamäťovej peny Dura-Foam je ideálny pre všetky typy lakovaných povrchov, plastoch, sklách a ďalších iných materiáloch.Práca s týmto penovým aplikátorom je bezpečná vďaka svojmu zlož..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFAF4040A
PROJECT F ® - Fluffy - Microfiber ClothTáto extrémne hustá a jemná mikrovláknová utierka, je vhodná pre všetky druhy povrchov - plastové, lakované či nelakované, kožené i čalúnené.Vďaka svojmu dizajnu dlhých vlákien a jemne obšitých okrajov zabraňuje poškriabaniu laku. Dôležitú úlohu zohráva hla..
12,90€
Bez DPH:10,75€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCFW500S
PROJECT F ® - Freshwheelz - Wheel cleanerVoňavý a extra účinný čistič, ktorý zaručí uvoľnenie nečistôt a brzdového prachu z povrchu kolies. Vďaka zloženiu bez nepríjemného zápachu, je ideálny pre použitie v uzatvorených priestoroch.Vlastnosti Freshwheelz - Wheel cleaner: Extra účinný čistič, k..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCFW5000B
PROJECT F ® - Freshwheelz - Wheel cleanerVoňavý a extra účinný čistič, ktorý zaručí uvoľnenie nečistôt a brzdového prachu z povrchu kolies. Vďaka zloženiu bez nepríjemného zápachu, je ideálny pre použitie v uzatvorených priestoroch.Vlastnosti Freshwheelz - Wheel cleaner: Extra účinný čistič, k..
64,90€
Bez DPH:54,08€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCMI500S
PROJECT F ® - MagicIN - Interior DressingJedinečný prípravok pre ošetrenie a renováciu plastových častí, ktorý vyživí povrch do hĺbky.Zanecháva prirodzený, matný vzhľad, spolu s dlhodobou ochranou a UV filtrom.Vďaka príjemnej vôni hrozna, bude práca potešením a zároveň osvieži váš interiér.Vlast..
13,90€
Bez DPH:11,58€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCMI5000B
PROJECT F ® - MagicIN - Interior Dressing 5LJedinečný prípravok pre ošetrenie a renováciu plastových častí, ktorý vyživí povrch do hĺbky.Zanecháva prirodzený, matný vzhľad, spolu s dlhodobou ochranou a UV filtrom.Vďaka príjemnej vôni hrozna, bude práca potešením a zároveň osvieži váš interiér.Vl..
91,90€
Bez DPH:76,58€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFAPD8050A
PROJECT F - Perfect DRY - Sušiaci uterákAbsolútny bestseller a jeden z najviac potrebných produktov pre akýkoľvek detailing.Veľký, bezpečný vaflový uterák pre sušenie auta po umývaní. Vďaka extrémne mäkkej a jemnej vaflovej štruktúre mikrovlákna, nepoškriabe lak.Uterák perfektne abs..
16,90€
Bez DPH:14,08€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFAQW4040P
PROJECT F ® - Quick Wipe - Microfiber Cloth - Size: 40x40cmTáto must have mikrovláknová utierka je nevyhnutnou súčasťou každého bežného spotrebiteľa či profesionálneho detailera.Kvalitné prevedenie utierky zaručuje najlepší výsledok pri všetkých detailingových úkonoch ako napríklad - čisteni..
3,90€
Bez DPH:3,25€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCST500SC
PROJECT F ® - SikTire - Matt Tire GELPrémiový, prokročilý gél na pneumatiky s matným efektom. Vytvára vodeodolný povrch, s kvalitným zakonzerovaním. Pneumatikám dodá hlboký, čierny nádych.Vlastnosti SikTire - Matt Tire GEL: Gél na pneumatiky s matným efektomReceptúra vyvinutá priamo na..
14,90€
Bez DPH:12,42€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCST5000B
PROJECT F ® - SikTire - Matt Tire GELPrémiový, prokročilý gél na pneumatiky s matným efektom. Vytvára vodeodolný povrch, s kvalitným zakonzerovaním. Pneumatikám dodá hlboký, čierny nádych.Vlastnosti SikTire - Matt Tire GEL: Gél na pneumatiky s matným efektomReceptúra vyvinutá priamo na..
88,90€
Bez DPH:74,08€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCSL500S
Momentálne nedostupný ! PROJECT F - SlickLook- Quick DetailerTento detailer je určený pre bezpečné odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie. Dôležité! Nevystavujte mrazom Uchovávajte pri izbovej teplote Objem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovenská republika..
14,90€
Bez DPH:12,42€
Výrobca: PROJECT - F Model: PFCSL5000B
Momentálne nedostupný ! PROJECT F - SlickLook- Quick DetailerTento detailer je určený pre bezpečné odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie. Dôležité!Nevystavujte mrazomUchovávajte pri izbovej teploteObjem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovenská republika..
69,90€
Bez DPH:58,25€
PROJECT F ® - Small Brush
NOVINKA
Výrobca: PROJECT - F Model: PFASB13B
PROJECT F ® - Small BrushTáto špeciálna kefa na kožu a textil je vhodná na čistenie stredne až ťažko znečisteného povrchu kožených sedačiek a iných textilných dielov. Kefa má špeciálne štetiny z PVC materiálu, ktorý má dlhú životnosť a skvelé čistiace účinky. Vďaka svojim jemným štetinám sa nemusíte..
5,90€
Bez DPH:4,92€
PROJECT F ® - WashBOX - black bucket 12,5l
NOVINKA
Výrobca: PROJECT - F Model: PFAWB125B
PROJECT F ® - WashBOX - black bucketToto praktické vedro v objemom 12,5l je neoddeliteľnou súčasťou pri dôkladnom umývaní vozidla, motocykla, či lode. Existuje mnoho vedier rôznych značiek, ktoré ponúkajú zbytočne veľké objemné vedrá. My sme sa rozhodli vytvoriť pre Vás ideálny objem vedra, ktorým u..
12,90€
Bez DPH:10,75€
Zobrazenie 1 až 20 z 194 (10 stránok)