Menu
Vás košík

VÔNE DO AUTA

V našej ponuke nájdete špecifické vône do auta: California Scents, Tuningkingz, INTENS, little Joe alebo závesnú vôňu do auta JFAUDIO.
Model: JFAUDIO - ZVUK JE ELEMENT štýlová vôňa do auta
JFAUDIO - ZVUK JE ELEMENT je štýlová a jedinečná vôňa do auta v podobe kazety. Vrátte sa späť do analógovej éry!Vďaka retro dizajnu sa táto vôňa prispôsobí ako v starších modeloch áut tak i v tých najnovších.  Druhy vôní:  Čierne hrozno - zmyselná vôňa čierneho hrozna..
2,30€
Bez DPH:1,92€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Concord Cranberry - Brusnice
Svieža, veľmi intenzívna a hlavne dlhotrvajúca vôňa, ktorá zaručene prevoňa Vaše auto. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% bezpečné pr..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scent - Balboa bubblegum - Žuvačka
Veľmi intenzívna, prenikavá a dlhotrvajúca vôňa,ktorú si zamilujú najmä milovníci Višňe a Pedra. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% b..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Cinnamon Apple - Škoricové jablko
Nádherná vôňa jablka a škorice, ktorá Vás doslovo okúzli. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% bezpečné pre interiérové plasty Vášho au..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Coronado Cherry - Višňa
Najobľúbenejšia a najintenzívnejšia vôňa z produkcie California Scents, ktorá vydrží voňať ďaleko cez 60 dní. Ak ste ešte nikdy nevyskúšali vône California Scents tak s vôňou višňe by ste mali začať. Maximálna explózia cherry. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®?..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Golden State Delight - žuvačka Pedro
Veľmi intenzívna, prenikavá a dlhotrvajúca vôňa pripomínajúca známu žuvačku Pedro. Ak milujete sladké vône, tak určite nebudete sklamaní. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Pomberry Crush - Drvené ovocie
Absolútna novinka. Energetická zmes granátového jablka a čerstvého drveného ovocia. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% bezpečné pre i..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Route 66
Cesta nazývaná tiež ako "Hlavná ulica Ameriky" teraz v plechovke California Car Scents Route 66. Ide o druhú najobľúbenejšiu edíciu plechoviek určenú výlučne do auta, kde súčasťou plechovky je čierny regulátor intenzity. Užite si jazdu autom spolu s vynikajúcou kombináciou sviežeho vzduchu vidie..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Shasta Strawberry - Jahoda
Intenzívna a dlhotrvajúca vôňa čerstvých jahôd. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% bezpečné pre interiérové plasty Vášho automobilu -..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Smoke Away - Antitabak
Výborná vôňa pohlcujúca cigaretový dym do Vášho auta. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyrobené zo 100% organických vonných olejov - ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt - 100% bezpečné pre interiérové plasty Vášho automo..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Strawberries & Cream - Jahodový krém
Vyskúšajte horúcu novinku z dielne California Scents. Vôňa čerstvej sladkej jahody zahalenej v rúšku smotanového krému, doladená jemnými tónmi vanilky. Vôňa, ktorú si určite zamilujete. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®? - široký výber zaujímavých vôní - vyroben..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: CALIFORNIA SCENTS Model: California scents - Verri Berry - Bobuľový mix
Najobľúbenejšia a najintenzívnejšia vôňa z produkcie California Scents, ktorá vydrží voňať ďaleko cez 60 dní. Ak ste ešte nikdy nevyskúšali vône California Scents tak s vôňou višňe by ste mali začať. Maximálna explózia cherry. Prečo sa rozhodnúť pre naše voňavé plechovičky California Car Scents®?..
3,80€
Bez DPH:3,17€
Výrobca: INTENS Model: AM5423
Skvelá čerešňová vôňa do auta v podobe tyčiniek do mriežky ventilácie.Návod na použitie:Osviežovač namontujte do mriežky ventilácie automobiluVyhnite sa kontaktu farebnej časti osviežovača s plastovým povrchom a oblečením. Môže zapríčiniť ich vyblednutie alebo poškodenie povrchu.V balení 4 ks vôní d..
2,90€ 3,50€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: INTENS Model: AM5416
Skvelá vôňa nového auta v podobe tyčiniek do mriežky ventilácie.Návod na použitie:Osviežovač namontujte do mriežky ventilácie automobilu.Vyhnite sa kontaktu farebnej časti osviežovača s plastovým povrchom a oblečením. Môže zapríčiniť ich vyblednutie alebo poškodenie povrchu.V balení 4 ks vôní do kaž..
2,90€ 3,50€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: INTENS Model: AM5393
Skvelá vôňa jahody do auta v podobe tyčiniek do mriežky ventilácie.Návod na použitie:Osviežovač namontujte do mriežky ventilácie automobilu.Vyhnite sa kontaktu farebnej časti osviežovača s plastovým povrchom a oblečením. Môže zapríčiniť ich vyblednutie alebo poškodenie povrchu.V balení 4 ks vôní do ..
2,90€ 3,50€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: INTENS Model: AM5409
Skvelá vanilková vôňa do auta v podobe tyčiniek do mriežky ventilácie.Návod na použitie:Osviežovač namontujte do mriežky ventilácie automobilu.Vyhnite sa kontaktu farebnej časti osviežovača s plastovým povrchom a oblečením. Môže zapríčiniť ich vyblednutie alebo poškodenie povrchu.V balení 4 ks vôní ..
2,90€ 3,50€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: TuningKingz Model: TK Cherry scent - TuningKingz vôňa - Višňa
TuningKingz Car Cosmetics je jedna z najpredávanejších vôní.Tento výrobok a jeho vôňa je proste úžasná! Tento osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou. Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických..
4,00€
Bez DPH:3,33€
Výrobca: TuningKingz Model: TK Flowers scent - TuningKingz vôňa - Kvetiny
TuningKingz Car Cosmetics je osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou.Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických olejoch.Vďaka svojim kompaktným rozmerom je možné umiestniť plechovku v odkladacích pr..
4,00€
Bez DPH:3,33€
Výrobca: TuningKingz Model: TK Forest fruit scent - TuningKingz vôňa - Lesné ovocie
TuningKingz Car Cosmetics je jedna z najpredávanejších vôní.Tento výrobok a jeho vôňa je proste úžasná! Tento osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou.Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických ..
4,00€
Bez DPH:3,33€
Výrobca: Little Joe Model: 011
Správna vôňa do auta, by nemala len zanechať Vaše auto dokonalo prevoňané, ale mala by Vám aj vyčariť úsmev na tvári.A to náš voňavý panáčik Little Joe® dokáže :)Prečo vyskúšať voňavého panáčika Little Joe®?talianska kvalitasilná intenzita a výdržvýdrž vône až 45+ dnívtipný a žiarivý ..
3,50€ 4,00€
Bez DPH:2,92€
Zobrazenie 1 až 20 z 20 (1 stránok)