Menu
Vás košík

TuningKingz

Brand: TuningKingz Model: TuningKingz Paste Wax
TuningKingz Paste Wax je špičkový tuhý vosk, ktorý obsahuje prímesy carnauby. Poskytuje úžasný lesk a hĺbku laku spolu s dlhotrvajúcou ochranou proti vonkajším vplyvom. Vosk je možné použiť na všetky typy lakov.  Jednoduché použitie a vynikajúca vôňa prináša "Must have" produkt, ktorý by nemal chýba..
15,90 € 23,90 €
Bez DPH:13,25 €
Brand: TuningKingz Model: TK Car Cosmetics Kit - TuningKingz autokozmetický balíček
Predstavujeme Vám, elegantný balíček TK autokozmetiky, ktorý obsahuje 11 starostlivo vybraných výrobkov pre každodennú starostlivosť vozidla. Vďaka atraktívnému obalu to môže byť skvelý darček pre svojich blízkych.Sada obsahuje:TuningKingz Shampoo Car 500ml - v hodnote 9,60 €TuningKingz Pure Blood W..
75,00 € 91,20 €
Bez DPH:62,50 €
TK Blood Wheel Cleaner - TuningKingz čistič kolies TK Blood Wheel Cleaner - TuningKingz čistič kolies
Najpredávanejšie
Brand: TuningKingz Model: TK Blood Wheel Cleaner - TuningKingz čistič kolies
TK Blood Wheel Cleaner je veľmi účinný čistiaci prostriedok pre čistenie a odstraňovanie nečistôt z kolies. Kedže je PH neutrálny, je bezpečné ho použiť aj pre leštené hliníkové elektróny a nelakované povrchy. Vynikajúco si poradí so starým a zoschnutým prachom na kolesách z brzdových doštičiek.&nbs..
9,60 €
Bez DPH:8,00 €
Brand: TuningKingz Model: TK Leather/upholstery Brush
Udržiavanie čistých povrchov v automobile pomáha predchádzať ich nadmernému opotrebovaniu a zabezpečuje štýlový vzhľad vo vašom aute, takže pravidelné čistenie je nevyhnutné. Špeciálne vyvinutá kefa TuningKingz Car Cosmetics CAR MAT poskytuje bezpečné uchytenie, ktoré uľahčí prácu. Optimálne tuhosť ..
7,90 €
Bez DPH:6,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK Car Shampoo - TuningKingz autošampón
TuningKingz Shampoo Car je revolučný, voňavý šampón na umývanie vozidiel. Vlastnosti: Produkt je bezpečný pre všetky typy voskovIntenzívna vôňa zelených jabĺkŠetrne odstraňuje špinu pričom neničí vosk, sealant, keramiku,...Vodou riediteľnýNajväčšou výhodou tohto šampónu je výdatnosť a hustá pen..
6,72 € 9,60 €
Bez DPH:5,60 €
Brand: TuningKingz Model: TK Clay Bar - TuningKingz Clay 100g
NAJPREDÁVANEJŠiE !TuningKingz Clay Bar vie ľahko odstrániť viazané nečistoty z povrchu vozidla. Predovšetkým asfaltové škvrny, miazgu zo stromov, ľahké, priemyselné a všeobecné viazané nečistoty. Použitie s vodou alebo s lubrikantom ( detailerom )Vlastnosti:Odstraňuje kontamináciu z povrchuMôže byť ..
13,90 €
Bez DPH:11,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK COCO LOCO Quik Detailer - TuningKingz kokosový detailer
TuningKingz Coco Loco Quick Detailer je produkt typu nastriekaj a utri ! Je ideálny pre rýchle osvieženie laku aj v náročných podmienkach, kde nemáte prístup k vode a správnemu umytiu. Tento detailer je možné použiť aj na slnku, je vhodný pre rôzne druhy povrchov ako lak, plasty, sklo. Jeho neskutoč..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Brand: TuningKingz Model: TK Detailer’s Bag - TuningKingz detailingový vak, taška
TK Detailer’s Bag Ideálny pomocník pre prepravu obľúbených čistiacich prostriedkov kdekoľvek. Je určený fanúšikom kvalitnej kozmetiky TuningKingz a nie len im.Prečo práve TK Detailer’s Bag?všetky produkty máte pekne pokope na jednom miestepodstatne lacnejšia ako iné tašky na autokozmetikumá&nbs..
28,50 €
Bez DPH:23,75 €
TK Detailing Brush - TuningKingz detailingový štetec
Najpredávanejšie
Brand: TuningKingz Model: TK Detailing Brush - TuningKingz detailingový štetec
Popis produktu: Elegantný detailingový štetec TuningKingz  pre pomocné čistenie kolies, ťažko dostupných miest, interiéru.má vyrytý názov TuningKingz do drevenej rúčkymá oplastovaný koniec, takže nepoškriabe lak ani kolesá husté jemné štetinyvhodný aj do interiéru aj exteriéruRozmery:..
5,90 €
Bez DPH:4,92 €
Brand: TuningKingz Model: TK Exclusive Paint Protection
Ochranný prostriedok pre vaše auto na báze polymérov. Určené pre lak, elektróny a okná. Hydrofóbna technológia umožňuje ľahké odstránenie vody a vytvára povrch, ktorý nehromadí nečistoty. To prináša hlboký lesk, hladký a klzký povrch. Veľmi jednoduché použitie, stuhne do 30 minút od aplikácie. Vhodn..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Brand: TuningKingz Model: TK Glass Gloss - TuningKingz čistič skiel
Senzačný čistič skiel s vôňou čerešne. Zanecháva príjemnú vôňu aj po použití a hydrofóbny efekt odpudzovania kvapiek.Veľmi jednoduché použitie, ktoré nezanecháva šmuhy.Návod na použitie :Naneste prostriedok pomocou rozprašovača.Vytrite do sucha s mikrovláknomObjem: 500 ml..
7,50 €
Bez DPH:6,25 €
Brand: TuningKingz Model: TK LAMBSKIN WASH MITT
Jedným z najčastejších problémov pri starostlivosti o lak vášho automobilu, je riziko poškriabania počas umývania. Často sa to stáva pri použití lacnej špongie. Výhody TuningKingz Lambskin Wash Mitt:Prírodné, mäkké štetiny zachytávajú nečistoty a jemne odstránia z laku vozidlaNečistoty sa ..
15,90 €
Bez DPH:13,25 €
Brand: TuningKingz Model: TK Leather/upholstery Brush
TuningKingz kefa je určená pre pomoc s čistením interierových častí. Je vhodná pre tapacíre, sedadlá, stropnicu, pláto,čalúnené povrchy a predovšetkým na kožené materiály.Kefu je ideálne použiť s Tuningkingz APC All Purpose Cleaner-om. Skladá sa z drevenej rúčky, na ktorej je vygravirované štýl..
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
Brand: TuningKingz Model: TK Premium Microfiber Cloth - TuningKingz prémiové mikrovlákno
Mimoriadne mikrovlákno s 350 g / m2. Vďaka hrúbke a veľkosti, perfektne absorbuje. Veľmi užitočné pre sušenie, voskovanie alebo rýchle detaily.Vlastnosti:účinne a rýchle čistenie každého povrchuideálna pre leštenieperfektne pohlcuje prach, vodu a špinuhandru je možné použiť aj na čistenie mastných p..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Brand: TuningKingz Model: TK Quick Detailer - TuningKingz detailer
Perfektný prostriedok pre starostlivosť o lak, ktorý odstraňuje jemný prach a nečistoty z povrchu vášho vozidla. Je kompatibilný s voskom a ochrannými prostriedkami laku. Taktiež predlžuje ich životnosť. Vytvára neuveriteľnú hĺbku farieb bez rizika poškriabaniu laku. Zvlášť vhodné pre zrazy a akcie,..
17,50 €
Bez DPH:14,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK Tire Applicator - TuningKingz aplikátor pre pneumatiky
Aplikátor pre pneumatiky je jedným z najviac používaných produktov z TK autokozmetiky. Každý, kto sa zaujíma o svoje auto, venuje veľkú pozornosť čisteniu a oživeniu pneumatík. Vďaka aplikátoru je použitie oveľa jednoduchšie. Aplikátor je možné použiť viac krát.Návod na použitie:na aplikátor naneste..
2,50 €
Bez DPH:2,08 €
Brand: TuningKingz Model: TK Plush Mega
Mimoriadne mikrovlákno so savosťou 380 g / m2Vďaka hrúbke a veľkosti perfektne absorbuje vodu. Veľmi užitočné pre bufovanie, voskovanie alebo rýchle detaily. Kvalita preukázaná mnohými zákazníkmi.Vlastnosti:účinne a rýchle čistenie každého povrchuideálna pre leštenieperfektne pohlcuje prach, vodu a ..
5,50 €
Bez DPH:4,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK Wax Applicator - TuningKingz aplikátor pre voskovanie
Ideálny aplikátor pre použitie na mnohých povrchov vrátane laku, gumy, plastu, vinylu a kože.Vlastnosti: Môže byť bezpečne použitý pre aplikáciu vosku a leštidla s rôznou hrúbkouNemá tesnenie na strane, ktoré by mohlo poškrabať vašu farbu"UFO" tvar zaisťuje bezpečnú aplikáciu na každom povrchu.odoln..
2,50 €
Bez DPH:2,08 €
Brand: TuningKingz Model: TK XTREMEFOAM 1L
Vysoko kvalitná PH neutrálna aktívna pena, ktorá umožňuje bezproblemové a bezpečné odstránenie špiny z karosérie vášho vozidla.Vysoká úroveň koncentrácie zabezpečí odstránenie aj tých najťažších škvŕn.Príjemná vôňa žuvačky vás bude sprevádzať procesom umytia a aj preto sa stane tento produkt vašim o..
9,60 €
Bez DPH:8,00 €
Brand: TuningKingz Model: TK APC All Purpose Cleaner - TuningKingz univerzálny čistič
Tuningkingz APC All Purpose Cleaner je profesionálny čistič pre odstránenie nečistôt zo všetkých druhov povrchov. Tento univerzálny produkt pomôže vyčistiť motor, plastové diely v interiéry alebo v exteriéry vozidla, stropnicu, látkové, či kožené sedačky. Slúži ako prací a čistiaci prostriedok v jed..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
TK Basic Microfiber Cloth - TuningKingz základné mikrovlákno
Najpredávanejšie
Brand: TuningKingz Model: TK Basic Microfiber Cloth - TuningKingz základné mikrovlákno
Najpopulárnejšia handrička z mikrovlákna s 300 g / m2 základnej hmotnosti.Je veľmi užitočná pre voskovanie, leštenie alebo rýchle detaily.Vlastnosti:účinne a rýchle čistenie každého povrchuideálna pre leštenieperfektne pohlcuje prach, vodu a špinuhandru je možné použiť aj na čistenie mastných povrch..
3,50 €
Bez DPH:2,92 €
Brand: TuningKingz Model: TK Natural interior dressing - TuningKingz oživovač a renovátor
Tuningkingz Natural interior dressing chráni a oživuje plastové časti interiéru. Môže sa použiť na palubnú dosku, gumové komponenty ako aj kožu a vinyl. Vyznačuje sa prírodným matným efektom čistoty. Po aplikácií poskytuje antistatickú ochranu povrchu, aby sa zabránilo pritiahnutiu prachových častíc..
13,90 €
Bez DPH:11,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK Plush Mega
Mimoriadne mikrovlákno so savosťou 500 g / m2.Vďaka hrúbke a veľkosti perfektne absorbuje vodu. Veľmi užitočné pre sušenie, voskovanie alebo rýchle detaily.Vlastnosti:účinne a rýchle čistenie každého povrchuideálna pre leštenieperfektne pohlcuje prach, vodu a špinuhandru je možné použiť aj na čisten..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Brand: TuningKingz Model: Hrnček TuningKingz - DETAIL ME
Štýlový hrnček TuningKingz - Limitovaná edícia s podtlačouFarba : Biela Objem : 300mlCena za 1 ks..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Brand: TuningKingz Model: Sitko Scratch Shield pre vedro TuningKingz
Scratch Shield slúži ako sitko na dne vedra ktoré pomáha udržať nečistoty na dne vedra. Vďaka tomuto sitku sa pri každom namočení vašej rukavice nedostanete až na dno vedra a nenachytáte tak usadenú špinu, ktorú by ste potom mohli naniesť naspäť na auto. ..
9,90 €
Bez DPH:8,25 €
TK Cherry scent - TuningKingz vôňa - Višňa TK Cherry scent - TuningKingz vôňa - Višňa
Najpredávanejšie
Brand: TuningKingz Model: TK Cherry scent - TuningKingz vôňa - Višňa
TuningKingz Car Cosmetics je jedna z najpredávanejších vôní.Tento výrobok a jeho vôňa je proste úžasná! Tento osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou. Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických..
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Brand: TuningKingz Model: TK Flowers scent - TuningKingz vôňa - Kvetiny
TuningKingz Car Cosmetics je osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou.Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických olejoch.Vďaka svojim kompaktným rozmerom je možné umiestniť plechovku v odkladacích pr..
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Brand: TuningKingz Model: TK Forest fruit scent - TuningKingz vôňa - Lesné ovocie
TuningKingz Car Cosmetics je jedna z najpredávanejších vôní.Tento výrobok a jeho vôňa je proste úžasná! Tento osviežovač vzduchu, by mal byť použitý tam, kde je potreba pre dlhotrvajúci účinok so špeciálnou vôňou.Vo vnútri plastovej plechovky, sú 3 pláty cédrového dreva namočené v aromatických ..
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Brand: TuningKingz Model: TK Tire Dressing - TuningKingz oživovač pneumatík
Pokročilí prostriedok pre regeneráciu povrchu pneumatík.Vlastnosti: Regeneruje a obnovuje povrch pneumatikyVytvára saténový efektVodeodolnýHustý prostriedok červenej farbyObnovuje dokonca aj zanedbané pneumatikyJedno balenie vydrží na mnoho použití (cca rok používania)Návod na použitie :Naneste..
13,90 €
Bez DPH:11,58 €
Brand: TuningKingz Model: TK XTREMEFOAM 5L
Vlastnosti:- Vysoko kvalitná PH neutrálna aktívna pena, ktorá umožňuje bezproblémové a bezpečné odstránenie špiny z karosérie vášho vozidla.- Vysoká úroveň koncentrácie zabezpečí odstránenie aj tých najťažších škvŕn.- Príjemná vôňa žuvačky vás bude sprevádzať procesom umytia a aj preto sa stane tent..
26,90 €
Bez DPH:22,42 €
Brand: TuningKingz Model: TuningKingz Leather Cleaner
TuningKingz Leather Cleaner - Profesionálny prípravok určený na odstraňovanie škvŕn a nečistôt na hladkých kožených povrchoch-Návod na použitie:Skontrolujte pôsobenie čističa na menej viditeľnom miesteProdukt aplikovať na štetec / kefku - nie priamo na povrchProdukt nenanášajte rukamiVytrite čistené..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Brand: TuningKingz Model: TuningKingz Leather Conditioner
TuningKingz Leather Conditioner je profesionálny produkt, ktorý sa používa na impregnáciu kožených čalúnení. Poskytuje dlhodobú ochranu vo Vašom aute.Spôsob aplikácie:Skontrolujte vplyv na nenápadnom miesteProdukt nanášajte na dôkladne vyčistenom povrchu !!!Aplikujte kruhovými pohybmi s mikrovl..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Zobrazenie 1 až 32 z 51 (2 stránok)