Kategórie
Vás košík

Blog RSS Feed

04 Dec Vianoce JF AUDIO-Zľavy až 25%
admin 0 52
Prvý krát v histórií našej firmy sme sa rozhodli pripraviť pre vás celoplošnú VIANOČNÚ AKCIU pre viaceré značky ! ZĽAVA 25%Od 5. - 20. decembra viete u nás zakúpiť tovar so zľavou 25%. Reproduktory, s..
04 Dec VÝPREDAJ pánskych tuning  tričiek
admin 0 53
Nemáte ešte darček pre svojho priateľa, kamaráta či iného tuning nadšenca pod vianočný stromček? V ponuke máme posledné limitované kusy pánskych tričiek, určené pre všetkých priaznivcov automobilového..
26 Nov Nové modely subwooferov AUDIO SYSTEM germany
admin 0 127
Veľmi nás potešila obmena subwooferových reproduktorov a boxov od firmy Audio System germany. Kladne hodnotíme predovšetkým dizajn reproduktorov a impedanciu, ktorá je v týchto časoch viac využiteľná...
28 Oct Audio System MX 165 EVO + tlmenie zdarma  !
admin 0 536
Ak sa stále rozhodujete, či vymeniť vaše sériové reproduktory za niečo kvalitnejšie a vo vlastnej réžií, tak práve teraz máte skvelú príležitosť ! Ku reproduktorom Audio System MX 165 EVO, dostanete d..
13 Aug Príslušenstvo pre čínske autorádio
admin 0 306
Čínske autorádiá patria v súčasnej dobe medzi obľúbené modely, inštalované do vozidiel. Hlavným dôvodom, prečo ľudia siahnu po čínskom autorádiu, je nízka cena a množstvo funkcíí, ktoré operačný systé..
05 Aug Boli sme tam! Tuning Zraz Bardejov
admin 0 321
Už 7. ročník vydarenej Tuning Show akcie na námestí Bardejova. Keďže sa akcia koná na krásnom historickom námestí v Bardejove, dostáva tento automoto zraz nádych histórie spojenej s luxusom upravených..
31 Jul Novinka v našom portfóliu! Detailer PROJECT - F
admin 0 300
Úplná NOVINKA SlickLook - Quick Detailer PLUS  v portfóliu značky PROJECT - F, vytvorený podľa vlastnej receptúry na Slovensku. Tento rýchly detailer odstraňuje ľahké nečistoty či zaschnuté kvapky a z..
22 Jul Upgrade tlmiaceho materiálu VIBROFILTR
admin 0 290
Tlmiaci plát Vibrofilter VF100NP patrí medzi náš najpoužívanejší a najpredávanejší materiál. Vďaka veľkej obľube tlmiaceho materiálu sa firma VIBROFILTR rozhodla spraviť výrazne zmeny, ktoré sú krokom..
18 Jul Znížili sme cenu vosku Tuningkingz o 33 % + DARČEK
admin 0 578
Cenu vosku TuningKingz sme znížili o 33 %Znížili sme cenu vosku od značky TuningKingz o 33 % až do vypredania zásob! Navyše k vosku dostanete perfektnú mikrovláknovú handru Project - F pre zotretie vo..
17 Jul Autorádio 1 DIN či Autorádio 2 DIN?
admin 0 338
Aký je rozdiel medzi 1 DIN a 2 DIN autorádiom?Autorádiá 1 DIN boli súčasťou starších vozidiel od roku 1930. 1 DIN autorádia sa však predávajú dodnes a ich presný rozmer vrátane kovového rámčeka, do kt..
15 Jul Ako čistiť a starať sa o kolesá
admin 0 224
Ako čistiť a starať sa o kolesáKolesá robia auto a preto by sme nemali zabúdať na ich detailné čistenie. Na trhu existuje mnoho kyslých, zásaditých či PH neutrálnych čističov. Tí, ktorí majú svoje hli..
11 Jul Ako vybrať a správne použiť tlmenie
admin 0 340
Ako vybrať a správne použiť tlmenieKeďže od Vás dostávame denne niekoľko správ a telefonátov ako zamedziť nežiadúci hluk z dverí, podblatníkov, kufra, kapoty či iných častí Vášho vozidla, pripravili s..
Zobrazenie 1 až 12 z 13 (2 stránok)