Spoločnosť Maxton Design bola založená v roku 2004 a od roku 2006 buduje vlastnú globálnu značku Maxton Design - pôsobiacu v oblasti marketingu vlastných výrobkov. Poľská značka, ktorá spolupracuje s predajcami po celom svete. Hlavným cieľom bolo poskytnúť širokú škálu produktov, ktoré zvýšia charakter vozidla a zlepšia jeho vzhľad bez zmeny pôvodných prvkov. Po vstupe na trh sa s týmito typmi výrobkov podarilo nahradiť nepraktické projekty zamerané na zlepšenie štýlu automobilov a úspešnú revolúciu v tuningovom trhu. Vďaka láske k automobilom spolu s dizajnérmi vytvárajú produkty s priekopníckym dizajnom, ktorých cieľom je zvýšiť atraktivitu vášho vozidla. Maxton Design má vlastné konštrukčné oddelenie a všetky stroje potrebné pre výrobný proces. V súčasnej dobe má stroje na tvarovanie za tepla, 5-osé CNC frézky a 3D laserový skener. Tieto faktory umožnili sa spoločnosti rozvíjať a vytvárať vlastnú značku v celej Európe.
Výrobky majú certifikát TÜV v súlade s nemeckými a medzinárodnými dopravnými predpismi. Všetky výrobky majú certifikát materiálu TÜV a certifikát ABE, ktorý umožňuje priamu inštaláciu výrobkov bez potreby predkladania akýchkoľvek ďalších dokumentov na diagnostickej stanici. Ponúkajú rôzne typy nárazníkov, bočné lišty a spojlery. 

Produkty zaradíme do katalógu postupne. V prípade  záujmu sa na nás obráťte emailom na obchod(zavináč)jfaudio.sk  s vaším typom vozidla a vypracujeme vám ponuku na mieru.