Sme radi, že v spolupráci s AP Sportfahrwerke ( značka ktorá spadá pod KW automotive GmbH ) vám vieme ponúknuť skvelú ponuku cashback. Po zakúpení akéhokoľvek výškovo nastaviteľného podvozku AP Sportfahrwerke viete získať 100 € naspäť na váš účet.


Podvozky si môžete prezrieť na našej stránke v tejto kategórii.


Stačí splniť jednoduché podmienky:

  • Zakúpiť si výškovo nastaviteľný podvozok AP v dátume od  1. Apríla do 30 júna 2021
  • Vyplniť formulár, ktorý nájdete na stránke www.ap-sportsuspensions.com, kde priložíte fotku štítku krabice od zakúpeného podvozku a faktúru v PDF formáte ( daňový doklad od nás ), potom už stačí len očakávať vrátenie 100 € na váš účet. 
  • Nezabudnite potom na sociálnych sieťach označiť svoje fotografie hashtag #apCashBack a mať tak možnosť vyhrať navyše rad propagačných predmetov ap Sportfahrwerke.

1 = kód objednaného podvozku, vyplňte bez medzery

2 = číslo objednávky 

3 = výrobné číslo podvozku


Kliknutím na tlačidlo "Save 100 Euro CashBack NOW" súhlasíte s tým, že poskytnuté informácie budú odoslané spoločnosti KW Automotive GmbH. Spoločnosť KW Automotive GmbH sa zaväzuje nakladať s týmito informáciami v súlade s ochranou osobných údajov a pravidiel platných pre túto promo akciu.


PODMIENKY A PRAVIDLÁ PROMO AKCE ap CashBack:


1) Kampaň je organizovaná spoločnosťou:

KW automotive GmbH, Aspachweg 14, 74427 Fichtenberg, Nemecko


2) Kampaň je platná len pre výškovo nastaviteľné podvozky ap Sportfahrwerke zakúpené v období od 1.4.2021 do 30.6.2021 a uplatniteľná na podvozky pre vozidlá Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet / Daewoo, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mini (BMW), Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Subaru, Suzuki, Toyota a Volkswagen, ak je pre daný automobil podvozok ponúkaný.


3) Zákazník po správnom a úplnom vyplnení a odoslaní formulára dostane späť na účet 100 € (vr. DPH). Presná suma pripísaná na účet sa môže líšiť v súvislosti s aktuálnym kurzom € a prípadnými bankovými poplatkami spojenými s prijatím medzinárodné platby. Cashback je možné uplatniť jedným zákazníkom na iba jeden podvozok ap Sportfahrwerke.


4) Všetky produkty, ktoré nie sú v rámci akcie spomenuté alebo boli dodané ako forma výhry v rámci inej akcie, sú z tejto kampane vylúčené.


5) Peniaze vám budú poslané bankovým prevodom alebo cez Papal. Účastník kampane musí byť vlastníkom bankového účtu v krajine svojho bydliska a musia v rámci registrácie poskytnúť detaily svojho bankového spojenia spoločnosti KW Automotive GmbH / miestnemu distribútorovi ap Sportfahrwerke.


6) V prípade, že je sú miestne na prichádzajúcu platbu aplikovateľné poplatky alebo zdanenie, toto prebieha na strane príjemcu platby.


7) Kampane sa môžu zúčastniť iba zákazníci, ktorí majú bydlisko v krajine, kde bol podvozok zakúpený a kde je oficiálne zastúpenie ap Sportfahrwerke, ktoré sa podieľa na kampani ap Sportfahrwerke CashBack 2021. Zamestnanci spoločnosti KW Automotive GmbH, ich rodinní príslušníci a osoby profesne spojené s touto kampaňou sa nesmie kampane zúčastniť.


8) Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte s pravidlami a podmienkami kampane ap Sportfahrwerke