Veľmi nás potešila obmena subwooferových reproduktorov a boxov od firmy Audio System germany. Kladne hodnotíme predovšetkým dizajn reproduktorov a impedanciu, ktorá je v týchto časoch viac využiteľná. Tešiť sa môžete aj so stabilných terminálov, zosilnenej prachovky, HEM magnetu s ochranou.  

Novinky nájdete už u nás v ponuke :

POZNÁMKA : Staršie modely subwooferových boxov budú nahradené novými modelmi reproduktorov postupne. Ak máte záujem o subwooferový box s novým modelom reproduktora a nevidíte ho na stránke, kontaktujte nás.Staršie modely môžete u nás nakúpiť za zvýhodnené ceny tu.Chceli by sme vyzdvihnúť model Audio System R 12 EVO, ktorý prináša 2x300 RMS výkon pri impedancii 2x4 ohm. Taktiež krokom v pred je 3,0 "cievka a prešitá membrána. Vďaka týmto parametrom zaraďujeme reproduktor do vyššej rady. Cena je priaznivá vzhľadom na parametre 160€. 


        

    Zaujímavým modelom je subwooferový reproduktor Audio System R 10 FLAT EVO, ktorý má inštalačnú hĺbku len 80mm, vďaka čomu je ideálnym reproduktorom do typizovaných ozvučníc.


Príjemným prekvapením je aj zaradenie nových 16,5cm subwooferov do portfólia. Jedná sa o modely Audio System R 06  a Audio System X 06 EVO.