Menu
Vás košík

MD Lab SP-B17.2, 16,5cm komponentné reproduktory

-26 %

MD Lab SP-B17.2, 16,5cm komponentné reproduktory

 • Výrobca MD Lab
 • Dostupnosť: Skladom
 • Model: SP-B17.2
199,00€
269,00€
Bez DPH: 165,83€

Popis produktu

  Reproduktory B-série boli navrhnuté s prihliadnutím k názorom mnohých spotrebiteľov, ktorí majú vysoké nároky na kvalitu zvuku, ale nie sú ochotní platiť za vysoké série reproduktorov. Pomocou technológie senior line , sa podarilo výrazne znížiť náklady na komponenty.
  Okrem toho ponúkame 13 centimetrov verziu, ktorá môže byť umiestnená vo veľmi kompaktnom priestore - to je užitočné predovšetkým pre výkonné zvukové systémy pre motocykle.


  Technické špecifikácie :
  • Typ: komponentný systém
  • Veľkosť, cm: 16
  • Impedancia (Ohm): 4
  • RMS výkon: 80 W
  • Citlivosť: 92 dB
  • Frekvenčná odozva: 60 Hz - 22 kHz

  Spoznaj MD LAB aj ty


  Skvelý zvuk za bezkonkurenčnú cenu.


  Zakladatelia MD.Lab GMBH pracujú v oblasti autohifi od roku 1995. Vďaka dlhoročnej spolupráci s MyDean Kórea, MD.Lab získala rozsiahle skúsenosti v oblasti car audio produktov a vytvorila svoju vlastnú značku v roku 2005 . V súčasnej dobe je MD Lab internacionálna RND ( Research and development ) spoločnosť, ktorá predáva svoje výrobky po celom svete. 

  Cieľom obchodného projektu je nekompromisná kvalita zvuku za rozumnú cenu. Vyvíjajú a vyrábajú auto audio systémy, ktoré spĺňajú kritéria aj pre náročnejších zákazníkov. To pritiahlo odborníkov v tomto odbore z Nemecka, Južná Kórea, Hongkongu a Ruska.

  Hlavný dizajnér je dobre známy odborník v odbore car audio, vrchný manager EMMA Europe a spoluzakladateľ EMMA Rusko, Andrei Vakhtin. Aj vďaka nemu, má  MD.Lab svoj vlastný jedinečný zvuk, ktorý možno ľahko rozpoznať medzi konkurenčnými výrobkami. Všetky produkty MD.Lab sú vyvinuté s prihliadnutím na požiadavky pre umiestnenie komponentov a prevádzkové podmienky v automobiloch.

  V roku 2016 uviedli do výroby novú radu MDPower pre fanúšikov SPL zvuku. MDPower zahŕňa subwoofery, výkonné subwooferové monobloky  a SPL reproduktory. 
  Za dobu svojej existencie MD.Lab nazhromaždila veľa titulov v najprestížnejšej európskej súťaži EMMA. Automobily, ktoré majú komponenty MD.Lab, získali rad ocenení, vrátane šiestich titulov z ruského šampióna v "master" a triede "expert" a dva tituly majstrov Európy, čo dokazuje vysokú kvalitu,


  Hodnotenie

  Napísať recenziu
  Poznámka: HTML nie je preložené!
  Základný kód overenia