Kategórie
Vás košík

O nás

Minulosť

JFaudio je firma, ktorá začala svoje skoré pôsobenie v roku 2008 s montážami autohifi produktov a multimediálnych zariadení. Po nadobudnutých skúsenostiach sme založili náš blog www.jfaudio.sk, ako prezentačnú stránku našej práce a ako kanál pre prezentovanie produktov, noviniek akcií. Po blogu prišiel na rad internetový obchod www.jfauto.sk, ktorý bol založený v roku 2011. Popri práci sa našiel čas aj na založenie autičkarského klubu www.dailyrides.sk v roku 2011. Klub dailyrides má pravidelné stretnutia príjemných ľudí v tuningovom duchu. V roku 2012 sme založili stránku venovanú domácemu Hifi, www.domacekino.com. V roku 2014 sme otvorili kamennú predajňu v meste Košice, aby sme boli v užšom kontakte so svojimi zákazníkmi.

Súčastnosť

JFaudio dnes ponúka široký sortiment Auto-hifi produktov, tuningových doplnkov a pre všetkých ľudí, ktorí sú posadnutí úpravami vozidla. No nie len pre tých. Ponúkame recenzie produktov, ukážky montáži. Zaujímame sa o špecifické požiadavky ako aj klasické výmeny bežných reproduktorov. Na kamennej predaji v Košiciach môžete získať profesionálne bezplatné poradenstvo pre u nás zakúpene produkty.

Poslanie

Spokojnosť obyčajných ľudí. Vyčarenie úsmevu na tvári po našej dokončenej práci. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Kvalitný zvuk pretože, ZVUK JE ELEMENT.

JF AUDIO LOGO