Menu
Vás košík

Brand: PROJECT - F Model: PFCWX150B
PROJECT F - WaXXtreem - vosk 150gPrémiový, tuhý vosk s unikátnou kombináciou nanočastíc (SiO2) , prírodnej karnauby a syntetických polymérov, bol vyvinutý pre obohatenie farieb, dosiahnutie hlbokého lesku a špičkovej ochrany laku.WaXXtreem karnaubský vosk vám zaručí dlho - trvajúcu ochrannú..
59,90 €
Bez DPH:49,92 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCAC5000B
PROJECT F - AllCleen - APC viacúčelový čističViacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie rôznych povrchov ako sú plasty, textil, alcantara, lakované či nelakované povrchy a guma.Jeho všestranné využitie oceníte hlavne pri odstránení odolných škvŕn či masnôt, ktoré bežný čistič nedokáže odstráni..
59,90 €
Bez DPH:49,92 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCCA500S
PROJECT F ® - AllCleen - APC viacúčelový čističViacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie rôznych povrchov ako sú plasty, textil, alcantara, lakované či nelakované povrchy a guma.Jeho všestranné využitie oceníte hlavne pri odstránení odolných škvŕn či masnôt, ktoré bežný čistič nedokáže odstrá..
8,50 €
Bez DPH:7,08 €
Brand: PROJECT - F Model: PFABB15B
PROJECT F ® - Big BrushUdržiavanie čistých povrchov v automobile pomáha predchádzať ich nadmernému opotrebovaniu a zabezpečuje štýlový vzhľad vo vašom aute, takže pravidelné čistenie je nevyhnutné. Špeciálne vyvinutá kefa PROJECT F ® - Big Brush poskytuje bezpečné uchytenie, ktoré uľahčí prácu.Optim..
8,90 €
Bez DPH:7,42 €
Brand: PROJECT - F Model: PFADTA87B
PROJECT F ® - Dark tire aplicatorAplikátor pneumatík je jedným z najčastejšie používaných výrobkov. Každý, kto sa stará o svoje vozidlo, venuje osobitnú pozornosť čistým a upraveným pneumatikám. Vďaka nášmu aplikátoru je aplikácia produktu ovmnoho jednoduchšia. Vďaka svojmu zloženiu pamäťovej peny D..
2,90 €
Bez DPH:2,42 €
Brand: PROJECT - F Model: PFADWA102B
PROJECT F ® - Dark wax aplicator Tento aplikátor je vylepšený technológiou laserového výrezu. Vďaka zloženiu pamäťovej peny Dura-Foam je ideálny pre všetky typy lakovaných povrchov, plastoch, sklách a ďalších iných materiáloch.Práca s týmto penovým aplikátorom je bezpečná vďaka svojmu zlož..
2,90 €
Bez DPH:2,42 €
Brand: PROJECT - F Model: PFAF4040A
PROJECT F ® - Fluffy - Microfiber ClothTáto extrémne hustá a jemná mikrovláknová utierka, je vhodná pre všetky druhy povrchov - plastové, lakované či nelakované, kožené i čalúnené.Vďaka svojmu dizajnu dlhých vlákien a jemne obšitých okrajov zabraňuje poškriabaniu laku. Dôležitú úlohu zohráva hla..
12,90 €
Bez DPH:10,75 €
PROJECT F ® - Freshwheelz - Wheel cleaner
Najpredávanejšie
Brand: PROJECT - F Model: PFCFW500S
PROJECT F ® - Freshwheelz - Wheel cleanerVoňavý a extra účinný čistič, ktorý zaručí uvoľnenie nečistôt a brzdového prachu z povrchu kolies. Vďaka zloženiu bez nepríjemného zápachu, je ideálny pre použitie v uzatvorených priestoroch.Vlastnosti Freshwheelz - Wheel cleaner: Extra účinný čistič, k..
9,90 €
Bez DPH:8,25 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCFW5000B
PROJECT F ® - Freshwheelz - Wheel cleanerVoňavý a extra účinný čistič, ktorý zaručí uvoľnenie nečistôt a brzdového prachu z povrchu kolies. Vďaka zloženiu bez nepríjemného zápachu, je ideálny pre použitie v uzatvorených priestoroch.Vlastnosti Freshwheelz - Wheel cleaner: Extra účinný čistič, k..
64,90 €
Bez DPH:54,08 €
Brand: PROJECT - F Model: PROJECT F ® - Lanyard for keys
PROJECT F ® - Lanyard for keysŠtýlová jedinečná šnúrka na kľúče s logom Project - F (for passion to be unque) Materiál: textilná šnúrkaVeľkosť: 15 x 2 cm Farba: čierna a červená šnúrkaCena za 1 ks..
1,50 €
Bez DPH:1,25 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCMI500S
PROJECT F ® - MagicIN - Interior DressingJedinečný prípravok pre ošetrenie a renováciu plastových častí, ktorý vyživí povrch do hĺbky.Zanecháva prirodzený, matný vzhľad, spolu s dlhodobou ochranou a UV filtrom.Vďaka príjemnej vôni hrozna, bude práca potešením a zároveň osvieži váš interiér.Vlast..
13,90 €
Bez DPH:11,58 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCMI5000B
PROJECT F ® - MagicIN - Interior Dressing 5LJedinečný prípravok pre ošetrenie a renováciu plastových častí, ktorý vyživí povrch do hĺbky.Zanecháva prirodzený, matný vzhľad, spolu s dlhodobou ochranou a UV filtrom.Vďaka príjemnej vôni hrozna, bude práca potešením a zároveň osvieži váš interiér.Vl..
91,90 €
Bez DPH:76,58 €
Brand: PROJECT - F Model: PROJECT F ® - Pen
PROJECT F ® - Pen Štýlové pero s modrou náplňou.Materiál: PVC a kovVeľkosť: 13,8 x 1 cmFarba: čierna a červenáCena za 1 ks..
0,90 €
Bez DPH:0,75 €
Brand: PROJECT - F Model: PFAPD8050A
PROJECT F - Perfect DRY - Sušiaci uterákAbsolútny bestseller a jeden z najviac potrebných produktov pre akýkoľvek detailing.Veľký, bezpečný vaflový uterák pre sušenie auta po umývaní. Vďaka extrémne mäkkej a jemnej vaflovej štruktúre mikrovlákna, nepoškriabe lak.Uterák perfektne abs..
16,90 €
Bez DPH:14,08 €
Brand: PROJECT - F Model: PFAQW4040P
PROJECT F ® - Quick Wipe - Microfiber Cloth - Size: 40x40cmTáto must have mikrovláknová utierka je nevyhnutnou súčasťou každého bežného spotrebiteľa či profesionálneho detailera.Kvalitné prevedenie utierky zaručuje najlepší výsledok pri všetkých detailingových úkonoch ako napríklad - čisteni..
3,90 €
Bez DPH:3,25 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCST500SC
PROJECT F ® - SikTire - Matt Tire GELPrémiový, prokročilý gél na pneumatiky s matným efektom. Vytvára vodeodolný povrch, s kvalitným zakonzerovaním. Pneumatikám dodá hlboký, čierny nádych.Vlastnosti SikTire - Matt Tire GEL: Gél na pneumatiky s matným efektomReceptúra vyvinutá priamo na..
14,90 €
Bez DPH:12,42 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCST5000B
PROJECT F ® - SikTire - Matt Tire GELPrémiový, prokročilý gél na pneumatiky s matným efektom. Vytvára vodeodolný povrch, s kvalitným zakonzerovaním. Pneumatikám dodá hlboký, čierny nádych.Vlastnosti SikTire - Matt Tire GEL: Gél na pneumatiky s matným efektomReceptúra vyvinutá priamo na..
88,90 €
Bez DPH:74,08 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCSL500S
Momentálne nedostupný ! PROJECT F - SlickLook- Quick DetailerTento detailer je určený pre bezpečné odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie. Dôležité! Nevystavujte mrazom Uchovávajte pri izbovej teplote Objem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovenská republika..
14,90 €
Bez DPH:12,42 €
Brand: PROJECT - F Model: PFCSL5000B
Momentálne nedostupný ! PROJECT F - SlickLook- Quick DetailerTento detailer je určený pre bezpečné odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie. Dôležité!Nevystavujte mrazomUchovávajte pri izbovej teploteObjem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovenská republika..
69,90 €
Bez DPH:58,25 €
Brand: PROJECT - F Model: PFASB13B
PROJECT F ® - Small BrushTáto špeciálna kefa na kožu a textil je vhodná na čistenie stredne až ťažko znečisteného povrchu kožených sedačiek a iných textilných dielov. Kefa má špeciálne štetiny z PVC materiálu, ktorý má dlhú životnosť a skvelé čistiace účinky. Vďaka svojim jemným štetinám sa nemusíte..
5,90 €
Bez DPH:4,92 €
Zobrazenie 1 až 20 z 28 (2 stránok)