Menu
Vás košík

Stickers

Záruka kvality : Všetky vône Wheel Whores TM sú balené v špeciálnych obaloch aby sa zabezpečil perfektný stav . Sú vyrobené z extra kvalitného vinylu pre mimoriadnu výdrž. 

Výrobca: WHEEL WHORES Model: Frosted Hearts (2x sticker)
Nálepky sú vyrobené v UKTWIN PACK - opačné lepenie  FARBA: Etched semi-transparent vinyl VEĽKOSŤ: Each sticker is approx w/ 100mm x h/ 90mm BALÍČEK OBSAHUJE : 2x nálepka POZNÁMKA: Prosím majte na pamäti, že nálepku je možné lepiť na vnútornú stranu skla..
5,80€ 8,50€
Bez DPH:4,83€
Výrobca: WHEEL WHORES Model: Grand Whores (White Sticker Pack)
Nálepky sú vyrobené v UKTWIN PACK - opačné lepenie Grand Theft Auto-style sticker pack. Clean, simple, sexy and slightly seedy! FARBA: Biela VEĽKOSŤ: 105mm (deep) x 140mm (wide) BALÍČEK OBSAHUJE : 1x nálepka..
3,50€ 7,90€
Bez DPH:2,92€
Výrobca: WHEEL WHORES Model: Red Rising Sun ( 2x Sticker )
Nálepky sú vyrobené v UK In celebration of the launch of Wheel Whores Japan we wanted to produce a sticker that was a play on the 'Rising Sun' flag used by the Imperial Japanese army, a design which in modern Japan is often used as a symbol of tradition and good fortune. FARBA: Červená s bielou po..
2,90€ 9,12€
Bez DPH:2,42€
Výrobca: WHEEL WHORES Model: Supersize Screen Sticker (Pink)
Nálepky sú vyrobené v UKVEĽKÁ NÁLEPKA VHODNÁ NA PREDNÉ OKNO - VERTIKÁLNE NALEPENIE Okay, so size doesn't always matter but in this case it does. These lairy drift scene-inspired decals have been designed to run vertically up your vehicle's front screen for maximum impact when you're on maximum atta..
9,60€ 11,50€
Bez DPH:8,00€
Výrobca: WHEEL WHORES Model: Svieti v tme (Veľká nálepka na okno)
Nálepky sú vyrobené v UKVEĽKÁ NÁLEPKA NA SKLO - Svieti v tme Okay, so size doesn't always matter but in this case it does. These lairy drift scene-inspired decals have been designed to run vertically up your vehicle's front screen for maximum impact when you're on maximum attack. These glow in..
11,40€ 15,80€
Bez DPH:9,50€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)